Junior Sales Consultant

Česká EuV Commercial s.r.o.

Místo práce
Janáčkovo nábřeží 23, Praha 5-Smíchov, Česko
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
Od 12 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme realitní společnost se 14-letými zkušenostmi z prostředí nemovitostí v Praze. Nabízíme příležitost pro studenty a studentky VŠ, kteří chtějí při studiu získat zkušenosti z obchodní praxe a zajistit si nadstandardní příjem.

Náplň práce:
- úzká spolupráce s pracovně seniorním obchodníkem
- pomoc s jeho každodenní agendou
- pomoc s udržováním kontaktů s majiteli ve svěřené městské části
- zpracování analýz nemovitostí pro majitele činžovních domů
- účast na prohlídkách se zájemci o koupi

Co od Vás očekáváme:
- profesionální vystupování a spolehlivost
- možnost docházky do kanceláře min. 20 hod./týdně
- perfektní projev v češtině
- uživatelskou znalost PC
- chuť učit se a vzdělávat se

Co Vám můžeme nabídnout:
- nadstandardní finanční ohodnocení (průměr: 30 000 Kč/měsíčně)
- účast na školícím programu našich obchodníků
- nahlédnutí do obchodního procesu od A po Z
- flexibilita v plánování práce
- kartu Multisport, ovoce na pracovišti, lednici Freshpoint, jazykové kurzy, teambuildingkové akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Expert

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Již od nástupu můžete v Engel & Völkers těžit z výborné reputace této globální značky, jež nemá ve světe obdoby.

Naše mezinárodní neustále rostoucí síť vám nabízí možnost pohybovat se ve světě luxusu a exkluzivity a to vše s neomezenými možnostmi výdělku!

Engel & Völkers vám poskytne veškeré zázemí potřebné k dosažení úspěchu: silnou značku, globální síť, profesionální know-how a atraktivní obchodní příležitosti.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4359680  Datum zveřejnění: 20.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 12 000 Kč/měsíc