Operátor/ka Call centra/pasivní linka Dr.Max - Brno Titanium

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 25 000 Kč/měsíc13.plat, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o pasivní informační linku - kontaktní centrum
• telefonická a emailová komunikace se zákazníky (informační linka/ne prodej)
• zpracovávání objednávek internetového obchodu
• zpracovávání požadavků zákazníků
• komunikace s interními zákazníky, pobočkami
• práce s interním systémem, zodpovědnost za správnost vložených dat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout
• zázemí stabilní společnosti s významným tržním podílem
• zajímavou a zodpovědnou práci pomáhající našim klientům a pacientům
• odpovídající finanční ohodnocení
• HPP na dobu neurčitou
• výbornou dostupnost pracoviště
• širokou nabídku firemních benefitů :
ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. poskytuje svým zaměstnancům 5 týdnů dovolené. Zaměstnanci naší společnosti dostávají stravenky v hodnotě 100 Kč (polovinu platí zaměstnavatel, polovinu zaměstnanec). Po 3 odpracovaných letech u společnosti vzniká zaměstnancům nárok na příspěvek na penzijní nebo životní připojištění. Zaměstnanecká sleva při nákupu v síti Dr.Max. Benefity 3. stran a zvýhodněné nabídky různého charakteru např. zvýhodněný tarif T-Mobile pro rodinné příslušníky, sportovní benefit MultiSport za 490 Kč, zvýhodněná nabídka HP, zvýhodněné vedení účtu od KB a další. Mezi další benefity patří například dárek k výročí u společnosti, dárek pro jubilanty (kulatiny), tábor pro děti, nápoje a ovoce na pracovišti, dny zdraví…

Informace o náboru

Doplňující informace:
• nástup dohodou, ideálně srpen - říjen
Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na náš inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•Pozice je vhodná pouze pro kandidáty, kteří jsou flexibilní i pro směnný provoz po-ne 7-21:00
• přirozený zájem o zákazníka a jeho spokojenost, profesionální přístup
• výborné komunikační schopnosti, příjemný hlasový projev bez vad řeči
• zkušenost s prací na obdobné pozici výhodou
• schopnost zvládat stresové situace, trpělivost
• znalost práce na PC a MS office (Word, Excel), včetně vyhledávání na internetu
• schopnost učit se a přijímat nové informace
• loajalitu, týmového hráče
• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lékárny Dr.Max provozuje v ČR společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING vlastněná investiční skupinou Penta Investments. Dr.Max je synonymem pro nejdostupnější lékárenskou péči v ČR. Kořeny naší sítě sahají až do 90. let, kdy tvůrci toho, co se později stalo základem Dr.Max. Naší největší hodnotou je více než 3000 zaměstnanců, kterých práci si nesmírně vážíme. Nabízíme široké možnosti profesního rozvoje, zajímavé finanční ohodnocení, spoustu benefitů, otevřenou a přátelskou firemní kulturu. Klademe ale velký důraz na odborný růst a profesionalitu. Vysoká úroveň odborného poradenství jistě do značné míry přispěla k tomu, že se lékárny Dr. Max staly v posledních letech nejdůvěryhodnější značkou v oboru.
ID: 3072487  Datum zveřejnění: 19.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 000 - 25 000 Kč/měsíc13.plat, bonusy