Zástupce hlavní účetní (dr.max lékárny)

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

Místo práce
Nové sady, Brno-střed-Staré Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., vlastněná investiční skupinou Penta Investments, provozující největší český lékárenský řetězec Dr.Max, přijme do svého brněnského týmu kolegu/kolegyni na pozici ZÁSTUPCE HLAVNÍ FINANČNÍ ÚČETNÍ.

Máte rádi práci, za kterou jsou vidět výsledky? Máte alespoň 5-letou praxi v účetnictví podnikatelského subjektu? Orientujete se dobře v českých účetních předpisech? Používáte Excel při své každodenní práci? Máte znalost českých daňových zákonů?

Pak hledáme právě Vás!

Vaší denní náplní bude zejména:

zpracování složitějších účetních případů
komunikace s daňovými poradci, auditory
sledování legislativních změn
zodpovědnost za ucelenou oblast účtování
kontroly zaúčtování vybraných oblastí
zpracovávání výstupů z účetnictví
zpracování podkladů pro přiznání k DPH nejen v ČR ale i v jiných zemích EU
práce s MS Excel – kontroly a analýzy exportů z účetnictví
aktivní účast na rozvojových projektech v rámci finančního oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí stabilní společnosti s klíčovým postavením na trhu
zajímavou a zodpovědnou práci
odpovídající platové ohodnocení
firemní benefity (týden dovolené navíc, stravenky, zaměstnanecké slevy v lékárnách Dr.Max, Multisport, různé slevy u 3.stran, penzijní/životní připojištění...)
podporu vzdělávání
práci v příjemném kolektivu
dobrá dopravní dostupnost (Business Complex TITANIUM)

Informace o náboru

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
praxe minimálně 5 let na pozici hlavní účetní v menší společnosti nebo obdobné ve větší společnosti
výborná uživatelská znalost práce s PC (MS Office – Excel, Word)
výhodou zkušenosti s vedením účetnictví lékárny/zdravotnického subjektu
výhodou členství v Komoře daňových poradců nebo Komoře auditorů
samostatnost, preciznost, komunikativnost, systematičnost, schopnost a ochota rychle se učit novým věcem

V případě zájmu o danou pozici prosíme o zaslání CV. Všem kandidátům předem děkujeme za projevený zájem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lékárny Dr.Max provozuje v ČR společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING vlastněná investiční skupinou Penta Investments. Dr.Max je synonymem pro nejdostupnější lékárenskou péči v ČR. Kořeny naší sítě sahají až do 90. let, kdy tvůrci toho, co se později stalo základem Dr.Max. Naší největší hodnotou je více než 3000 zaměstnanců, kterých práci si nesmírně vážíme. Nabízíme široké možnosti profesního rozvoje, zajímavé finanční ohodnocení, spoustu benefitů, otevřenou a přátelskou firemní kulturu. Klademe ale velký důraz na odborný růst a profesionalitu. Vysoká úroveň odborného poradenství jistě do značné míry přispěla k tomu, že se lékárny Dr. Max staly v posledních letech nejdůvěryhodnější značkou v oboru.
ID: 3720921  Datum zveřejnění: 15.10.2019