Hledáme obchodníky - šance právě pro vás?

Česká pojišťovna, a.s., Ing. Pavel Tesarczyk

Místo práce
Karviná, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dle dohody
Nabízený plat (hrubého)
35.000 Kč/měsíc, fixní odměna + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Znáte kolem sebe někoho, kdo měl úraz nebo náhle onemocněl?
Někoho, kdo boural autem, nebo se mu stala škoda na jeho majetku?
Měl svého poradce, který ho včas před finančními dopady těchto rizik ochránil a pomohl mu v této situaci?

Chtěl byste to být právě Vy, na koho se klienti v první řadě obrátí?!
Připojte se k našemu týmu, děláme práci, která má smysl!

Vaším úkolem bude popovídat si s klientem o jeho životní situaci.
Zjistit, jaká rizika mu v životě hrozí a nabídnout mu řešení, které mu pomůže zmírnit následky škod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost tvořit si pracovní dobu podle sebe
- osobní kouč, který Vás podpoří v profesním růstu
- a další standardní výhody, které jsou ale samozřejmostí, jsme přece jednička na trhu :-)

Informace o náboru

Vidíte v tom pro sebe příležitost? Pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na setkání s Vámi!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2017 (zbývá ještě 38 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. SŠ vzdělání s maturitou
- Komunikativnost
- Příjemné vystupování a aktivní přístup
- Chuť učit se novým věcem
- Uživatelskou znalost práce s PC
- Čistý trestní rejstřík
- Předchozí obchodní zkušenosti výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká pojišťovna je lídrem českého pojišťovacího trhu už 190 let, přesto přináší na trh moderní a inovativní řešení pro své klienty.
Naše vize: klientům a partnerům přinášet jednoduchá, rychlá, férová a profesionální řešení v oblasti pojištění a investic způsobem, který vždy předčí jejich očekávání!

ČP Distribuce, s.r.o. dceřinná společnost České pojišťovny, a.s.
Ostrava, 28.října 60
70200 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Pavel Tesarczyk
E-mail: poslat životopis