Obchodní poradce na pobočce

ČESKÁ POJIŠŤOVNA a.s.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
01.08.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
20 000 Kč - 40 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JAK PRACUJE OBCHODNÍ PORADCE :
- komunikuje s klienty, kteří osobně navštíví pobočku České pojišťovny
- řeší jejich požadavky , poskytuje konzultace , nabízí a sjednává pojištění a jiné finanční služby (penzijní připojištění, investice, hypotéky, úvěry)
- neustále se vzdělává a rozvijí

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO U NÁS ZÍSKÁTE:
- vícesložkové odměňování ( fixní mzda + provize + odměny za svěřené portfolio)
- profesionální zaškolení
- možnost kariérního růstu
- širokou nabídku benefitů
- příjemné prostředí, práci v příjemném kolektivu

Informace o náboru

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
- pracoviště : pobočky v celé ČR / dle dohody a bydliště
- Česká pojišťovna obsazuje volnou pozici pro svojí dceřinou společnost ČP Distribuce
- nástup: ihned nebo dohodou

Nejste z Prahy? Nevadí. Zašlete nám svůj životopis, rádi Vám nabídneme pozici i v blízkosti bydliště .

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

KOHO HLEDÁME:
- komunikativní a zodpovědnou osobnost , s chutí se vzdělávat , minimálně se středoškolským vzděláním s maturitou a čistým rejstříkem trestů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká pojišťovna je největší pojišťovací společností v České republice a je lídrem českého pojišťovacího trhu. Jsme univerzální pojišťovnou s více než 190 letou bohatou tradicí. Prostřednictvím své dceřiné společnosti ČP Distribuce poskytujeme finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Nabízíme komplexní portfolio pojištění, penzijního připojištění a investic. Součásti nabídky jsou i produkty a služby Hypotečního centra a dalších obchodních partnerů oblasti finančního poradenství. Děláme práci, která má smysl.
Naše společnost je místem pro každého, kdo chce pracovat na svém úspěchu stejně jako na úspěchu celé společnosti.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Česká pojišťovna a.s.
Na Pankráci 123/1720
140 00 Praha 4

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Ratouská
E-mail: poslat životopis
ID: 3353287   Datum zveřejnění: 12.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20 000 Kč - 40 000