Obchodní poradce na pobočce Mladá Boleslav

ČESKÁ POJIŠŤOVNA a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
01.04.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JAK PRACUJE OBCHODNÍ PORADCE :
- komunikuje s klienty, kteří osobně navštíví pobočku České pojišťovny
- řeší jejich požadavky , poskytuje konzultace , nabízí a sjednává pojištění a jiné finanční služby (penzijní připojištění, investice, hypotéky, úvěry)
- neustále se vzdělává a rozvijí

Informace o mzdě

21 000 Kč - 40 000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO U NÁS ZÍSKÁTE:
- vícesložkové odměňování ( fixní mzda + provize + odměny za svěřené portfolio)
- profesionální zaškolení
- možnost kariérního růstu
- širokou nabídku benefitů
- příjemné prostředí, práci v příjemném kolektivu

Informace o náboru

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
- pracoviště : na pobočkách České pojišťovny
- Česká pojišťovna obsazuje volnou pozici pro svojí dceřinou společnost ČP Distribuce
- nástup: ihned nebo dohodou

Zašlete nám svůj životopis, rádi Vás poznáme.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

KOHO HLEDÁME:
- komunikativní a zodpovědnou osobnost , s chutí se vzdělávat , minimálně se středoškolským vzděláním s maturitou a čistým rejstříkem trestů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká pojišťovna je univerzální pojišťovnou s 192 letou bohatou tradicí. Silná a důvěryhodná značka, která díky své velikosti a zkušenostem nabízí komplexní služby a dokonalý servis. Prostřednictvím své dceřiné společnosti ČP Distribuce poskytujeme finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Nabízíme komplexní portfolio pojištění, penzijního připojištění a investic. Součásti nabídky jsou i produkty a služby Hypotečního centra a dalších obchodních partnerů oblasti finančního poradenství. Děláme práci, která má smysl. "VYTVÁŘÍME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO ŠIKOVNÉ A PODNIKAVÉ LIDI"

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

P.O. BOX 276
601 00 Brno
ID: 3609435   Datum zveřejnění: 27.2.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21 000 Kč - 40 000 Kč