Řidič/ka sk. C - Plzeň - náborový příspěvek 100.000,- Kč

Česká pošta, s.p.

Místo práce
Česká republika, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.11.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řízení vozidla do 7,5 t / nad 7,5 t
* ranní rozvozné a odpolední svozné jízdy v oblasti ZČ
* směnný režim s nerovnoměrně rozloženou pracovní dobou
* nakládka a vykládka poštovního materiálu (klece, palety)
* začátek i konec směn v Plzni

Zaměstnanecké výhody, benefity

* hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
* měsiční mzdu do výše až 30.000,- Kč (vč. všech příplatků za směnnost)
* náborový příspěvek 100.000,- Kč (více informací na www.ceskaposta.cz)
* pracovní doba s týdenním úvazkem 37,5 hod. (měsíčně cca 160-165 hod / měsíc)
* zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, stravenky a další
* služební stejnokroj a příspěvek na obuv a ochranné nápoje
* příspěvek na dětské tábory, rekreaci a rehabilitaci
* pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli hrazené zaměstnavatelem
* dodržování platné legislativy EU, doby řízení a odpočinku
* řádná úhrada zákonných odvodů ze strany zaměstnavatele - zajištění v době nemoci a důchodu

Informace o náboru

* zaslání životopisu na uvedený e-mail
* přímé kontaktování vedoucího poštovních kurzů (pan Daniel Navrátil, tel. 954 381 955)

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 21 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

C

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz
* digitální karta do tachografu, psychotesty (v případě řízení vozů nad 7,5 t)
* dobrý zdravotní stav, spolehlivost, odpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poštovní služby

Poštovní 138/20,
701 06 Praha 3
ID: 3517422   Datum zveřejnění: 31.10.2018