Řidič/ka sk. C - Plzeň - náborový příspěvek 100.000,- Kč

Česká pošta, s.p.

Česká republika, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.11.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řízení vozidla do 7,5 t / nad 7,5 t
* ranní rozvozné a odpolední svozné jízdy v oblasti ZČ
* směnný režim s nerovnoměrně rozloženou pracovní dobou
* nakládka a vykládka poštovního materiálu (klece, palety)
* začátek i konec směn v Plzni

Zaměstnanecké výhody, benefity

* hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
* měsiční mzdu do výše až 30.000,- Kč (vč. všech příplatků za směnnost)
* náborový příspěvek 100.000,- Kč (více informací na www.ceskaposta.cz)
* pracovní doba s týdenním úvazkem 37,5 hod. (měsíčně cca 160-165 hod / měsíc)
* zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, stravenky a další
* služební stejnokroj a příspěvek na obuv a ochranné nápoje
* příspěvek na dětské tábory, rekreaci a rehabilitaci
* pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli hrazené zaměstnavatelem
* dodržování platné legislativy EU, doby řízení a odpočinku
* řádná úhrada zákonných odvodů ze strany zaměstnavatele - zajištění v době nemoci a důchodu

Informace o náboru

* zaslání životopisu na uvedený e-mail
* přímé kontaktování vedoucího poštovních kurzů (pan Daniel Navrátil, tel. 954 381 955)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

C

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz
* digitální karta do tachografu, psychotesty (v případě řízení vozů nad 7,5 t)
* dobrý zdravotní stav, spolehlivost, odpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poštovní služby
ID: 3517422  Datum zveřejnění: 31.10.2018