Řidič sk. C - Ústí nad Labem - náborový příspěvek 100.000,- Kč

Česká pošta, s.p.

Místo práce
Česká republika, Ústecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.11.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řízení vozidla nad 7,5 t, rozvoz a svoz poštovního materiálu
* vlastní nakládka a vykládka poštovního materiálu (klece, palety)
* začátek i konec jednotlivých směn v Ústí nad Labem
* jízdy převážně v regionu Severní Čechy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* měsiční mzdu do výše až 30.000,- Kč (vč. všech příplatků za směnnost)
* náborový příspěvek 100.000,- Kč (více informací na www.ceskaposta.cz)
* pracovní doba se zkráceným úvazkem 37,5 hodiny (cca 160-165 hodin měsíčně)
* zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, stravenky a další
* služební stejnokroj a příspěvek na obuv a ochranné nápoje
* příspěvek na dětské tábory, rekreaci a rehabilitaci
* pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli hrazené zaměstnavatelem
* dodržování platné legislativy EU, doby řízení a odpočinku
* řádná úhrada zákonných odvodů ze strany zaměstnavatele - zajištění v době nemoci a důchodu

Informace o náboru

* zaslání životopisu na uvedený e-mail
* přímé kontaktování vedoucího poštovních kurzů (pan Milan Hrubeš, tel. 954 380 224)

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 18 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

C

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz
* dopravně - psychologické vyšetření
* digitální karta do tachografu
* dobrý zdravotní stav, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poštovní služby

Poštovní 138/20,
701 06 Praha 3
ID: 3517508   Datum zveřejnění: 31.10.2018