Řidič/ka sk. C s náborovým příspěvkem 100 000,- Kč* Brno

Česká pošta, s.p.

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmínky (brutto)
24 370 - 30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*řízení vozidla nad 7,5t, rozvoz a svoz poštovního materiálu
*občasné doručování nadrozměrných zásilek do domácností a firem
*vlastní nakládka a vykládka poštovního materiálu
*začátek i konec směn v Brně

Zaměstnanecké výhody, benefity

*měsíční mzda až do výše 30 000,- Kč včetně všech příplatků za směnnost dle ZP
*5týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 70,- Kč - zaměstnanec hradí 16,- Kč/stravenka
*pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli hrazené zaměstnavatelem
*dodržování doby řízení a odpočinku
*stálá obnova vozového parku
*více informací naleznete na www.ceskaposta.cz

Informace o náboru

Domluvte si info schůzku pro bližší podmínky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

C

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyžadujeme dopravně psychologické vyšetření, profesní průkaz, digi kartu do tachografu a čistý trestní rejstřík.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poštovní služby
ID: 3519324  Datum zveřejnění: 21.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 370 - 30 000