Řidič/ka sk. C s náborovým příspěvkem 100 000,- Kč - Brno

Česká pošta, s.p.

Místo práce
Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
24 370 - 30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*řízení vozidla nad 7,5t, rozvoz a svoz poštovního materiálu
*občasné doručování nadrozměrných zásilek do domácností a firem
*vlastní nakládka a vykládka poštovního materiálu
*začátek i konec směn v Brně

Zaměstnanecké výhody, benefity

*měsíční mzda až do výše 30 000,- Kč včetně všech příplatků za směnnost dle ZP
*5týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 70,- Kč - zaměstnanec hradí 16,- Kč/stravenka
*pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli hrazené zaměstnavatelem
*dodržování doby řízení a odpočinku
*stálá obnova vozového parku
*více informací naleznete na www.ceskaposta.cz

Informace o náboru

Domluvte si info schůzku pro bližší podmínky.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 45 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

C

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyžadujeme dopravně psychologické vyšetření, profesní průkaz, digi kartu do tachografu a čistý trestní rejstřík.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poštovní služby

Heršpická 875/6a
655 02 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Věra Čechová
Tel.: +420954401574, 734879670
E-mail: poslat životopis
ID: 3519324   Datum zveřejnění: 18.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24 370 - 30 000