Pracovník třídění balíkových zásilek - Plzeň

Česká pošta, s.p.

Místo práce
Chebská, Plzeň 5-Křimice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.11.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* ruční třídění balíkových zásilek a manipulace se zásilkami (až 50 kg)
* obsluha třídícího stroje (automatické třídění zásilek)
* vykládka / nakládka zásilek z poštovních vozidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

* HPP na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
* měsíční mzdu do výše až Kč 25.500,- (vč. všech příplatků za směnnost dle ZP)
* noční směny 18:00 - 06:00 hod., denní směny 06:00 - 18:00 hod.
* směny dle turnusu, 3 směny do týdne
* zaměstnanecké výhody - až 30 dní dovolené, stravenky a další
* zkrácená pracovní doba - týdenní úvazek 35,5 hod.
* nástup: listopad / prosinec 2018

Informace o náboru

- zaslání životopisu na uvedený mail
- přímý kontakt na vedoucí oddělení v Plzni (pan Jiří Šindelář, tel. 605 225 446 / 954 381 954)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* fyzická zdatnost / dobrý zdravotní stav - práce vhodná spíše pro muže
* spolehlivost, odpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poštovní služby
ID: 3528050  Datum zveřejnění: 31.10.2018