Manažer/ka obchodní skupiny - Havlíčkův Brod

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Havlíčkův Brod, Hlohovec
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?

Jako manažer/ka obchodního týmu se budete starat o nábor externích finančních poradců, budete je motivovat v dosahování lepších výsledků a starat se o rozvoj jejich dovedností v oblasti prodeje a nabídky finančních produktů. Stěžejní náplní Vašeho pracovního dne budou také schůzky s klienty a tvorba návrhů finančních plánů podle jejich potřeb. Budete pomáhat plnit jejich osobní cíle a přání tím, že jim navrhnete řešení, jak jich dosáhnout. Řešení, jak co nejlépe zhodnotit úspory, maximálně čerpat státní příspěvky nebo si výhodně půjčit.

Co u nás získáte?

Budete mít za sebou velkou banku s velkým portfoliem klientů. Kromě finančních produktů nově prodáváme i plyn nebo elektřinu, což vám pomůže argumentovat u klientů. Bezplatně Vás vzděláme a uděláme z Vás experta přes finanční problematiku. Získáte fixní provize odvozené od počtu výkonných poradců Vašeho týmu a postaráme se o rozvoj Vašich manažerských dovedností.

Co to znamená pro Vás?

Budete pracovat na tom, abyste dosáhl/a takového výdělku, který potřebujete. Od Vás budeme potřebovat, abyste kromě živnostenského listu a řidičského průkazu měl/a i nadšení pro práci, zkušenost z finanční oblasti a minimálně středoškolské vzdělání. Budeme si rozumět, pokud umíte vést a motivovat ostatní, jste orientovaný/á na výsledky a prezentační dovednosti patří mezi Vaše silné stránky.

Pro více informací a kontakt navštivte www.csdodomu.cz.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.


Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.

Adresa společnosti

Česká spořitelna, a.s.
CEN 1642 oddělení nábor a výběr pro OP, Sokolovská 1/371
186 53 Praha 8
http://www.csas.cz
ID: 2453551   Datum zveřejnění: 28.2.2016  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.