Programátor IKT

ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ

Místo práce
Křížová 25, 225 08 Praha 5, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
15.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
platový tarf PT 11: 18 590 - 27 950 Kč dle zápočtu praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvorba aplikačního a programového vybavení pro důchodové agendy s celostátním i mezinárodním rozsahem. Pracovník vyvíjí a realizuje nové aplikační programové vybavení nebo provádí zásadní úpravy stávajících systémů. Realizuje programové vybavení k nejsložitějším procesům a vytváří databáze s celostátní působností včetně interface na jiné celostátní a světové systémy. Realizuje začlenění a integraci nových programových nástrojů aplikačního programového vybavení s jinými softwarovými systémy. Připravuje programovací prostředky, databázové systémy a systém aplikací pro koncového uživatele. Vytváří nové nástroje a prostředky aplikačního programového vybavení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

25 dní dovolené
5 dní indispozičního volna (sick days)
stravenky
pružná pracovní doba
možnost ubytování v areálu úřadu

Informace o náboru

Jedná se o výběrové řízení dle zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů. Bližší informace naleznete na http://www.cssz.cz/cz/uredni-desky/uredni-deska-ustredi-cssz/vyberova-rizeni-na-volna-sluzebni-mista/vyberova-rizeni-na-volna-sluzebni-mista.htm

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání alespoň v bakalářském studijním programu
schopnost a ochotu učit se novým věcem v oblasti informatiky
dobré komunikační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, odpovědnost, spolehlivost a preciznost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ČSSZ je největší a v rámci státní správy ČR zcela výjimečnou finančně správní institucí, která spravuje agendu více než 8,7 milionu klientů, z toho zhruba 2,9 milionu důchodců. Vyplácí přes 3,5 milionu důchodů a měsíčně v průměru kolem 270 tisíc dávek nemocenského pojištění.
Přínos ČSSZ do státního rozpočtu tvoří více než 1/3 všech příjmů. Jde o peníze, které pravidelně vybírá na pojistném na sociální zabezpečení a příspěvcích na státní politiku zaměstnanosti.
Kromě důchodového a nemocenského pojištění vykonává ČSSZ také působnost v oblasti lékařské posudkové službu. Plní rovněž úkoly vyplývající z mezistátních úmluv o sociálním zabezpečení a podle koordinačních nařízení Evropské unie je styčným místem vůči zahraničním institucím pro peněžité dávky v nemoci a mateřství, důchody a peněžité dávky v případě pracovních úrazů a nemocí z povolání.
ID: 3216295  Datum zveřejnění: 17.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: platový tarf PT 11: 18 590 - 27 950 Kč dle zápočtu praxe