Operátor výroby

České filtry, s.r.o.

Místo práce
Textilní 3403/4, Ústí nad Labem-město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
29.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
15.000-22.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyrábíme filtrační elementy pro vzduchovou a kapalinovou filtraci. Naši zákazníci, mezi něž patří například Škoda Auto, Volkswagen, Hyundai nebo ČEZ, se na nás spoléhají a vyžadují rychlou reakci na své požadavky. Stejně jako oni i my máme na své kolegy vysoké nároky a proto si je pečlivě filtrujeme. Pojďte s námi být součástí velkých věcí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Přátelský kolektiv
Postupné zaškolení
Ranní směna (06:00-14:30)
Ve zkušební době mzda 15.000 Kč + možno další 2.000 Kč, po zaškolení mzda 18.000-21.000 Kč
25 dní dovolené
Odměna 1.000 Kč za plnou docházku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
Pracovitost a manuální zručnost
Schopnost učit se novým věcem
Základní znalost práce na PC
Práce v týmu
Ochota pracovat na případné směny (ranní, odpolední) a přesčasy
Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)
Výhodou je praxe v průmyslové výrobě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vyrábíme filtrační elementy pro vzduchovou a kapalinovou filtraci.
ID: 3392510  Datum zveřejnění: 17.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15.000-22.000