Obchodní zástupce

České prádlo Eva (Ewa Klimešová)

Praha, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
09.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 35000 a více (dle nasazení)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prezentace firemních produktů
Tvorba a administrace objednávek
Péče o stávající zákazníky
Oslovování nových zákazníků
Reporting společnosti
Zhruba jednou za 4-6 týdnů cesta do Ostravy do sídla společnosti

Náš nový kolega bude mít na starosti přidělený region (celé Čechy, který bude pravidelně objíždět a navštěvovat klienty s aktuální nabídkou. Pozice je proto vhodná pro všechny zdatné řidiče, kterým nevadí trávit většinu pracovní doby na cestách. Po zaškolení si zástupce plánuje trasy sám.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Samostatná práce v zavedené stabilní společnosti
Férové motivační hodnocení
Fixní plat + provize z prodeje
Příspěvky na benzín, stravu a ubytování během služebních cest
Služební telefon
Až 7 týdnů dovolené

Informace o náboru

Posílejte nám, prosíme, také motivační dopisy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výborné prezentační a komunikační dovednosti
Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, pracovitost
Rozumí lidem
Veselá povaha výhodou
Vlastní automobil velkou výhodou
Umí pracovat s wordem a excelem
Rádi vyškolíme i nadané absolventy bez předchozí praxe

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma EVA - výrobce českého spodního prádla působí na trhu od roku 1995. Sídlo v Ostravě.
Specializujeme se na výrobu pyžam, dětského, dámského a pánského prádla
ID: 3209100  Datum zveřejnění: 8.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 35000 a více (dle nasazení)