Systémový správce a technik IT

České vysoké učení technické v Praze

Místo práce
Thákurova, Praha 6-Dejvice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
leden 2021, po domluvě ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nejprestižnější IT fakulta v ČR - Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze - hledá další kolegy na zajištění systémů a služeb pro vědu, výuku a provoz učeben, koncových zařízení a přidružených systémů.
Náplň práce:
- správa infrastruktury, datových úložišť a SAN,
- správa fyzických serverů a platforem pro virtualizace (VMware, KVM)
- správa Windows OS (Win10, Server 2019) a Linux OS (SUSE, Debian).
Požadujeme:
- praxi na podobné pozici (systémy SUSE, VMware, KVM, Libvirt, Ansible/Salt, OCFS),
- angličtina na úrovni čtení manuálů a písemné komunikace s technickou podporou,
- orientace v počítačových sítích a enterprise/opensource technologiích,
- chuť se dále vzdělávat v oboru.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- příležitost ovlivnit úroveň technologického zázemí fakulty,
- exkluzivní přístup k nejmodernějším systémům na nejvyšší technologické úrovni,
- profesionálně řízené prostředí s inovativním přístupem,
- pravidelná školení, účast na odborných konferencích,
- 6 týdnů dovolené (s možností dalšího rozšíření).

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím motivační dopis (max. 20 vět) a strukturovaný životopis v češtině na adresu [email protected]. Nejpozději do 7 dnů od obdržení podkladů Vás budeme kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze je moderní veřejná vysoká škola v oblasti informačních technologií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Veřejná vysoká škola.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4003912  Datum zveřejnění: 24.11.2020