IT Aplikační Inženýr

Československá obchodní banka, a. s.

Místo práce
Výmolova, Praha 5-Radlice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu na pozici IT aplikačního inženýra, který by s námi podporoval stabilní běh našeho ESB pro bankovní aplikace provozovaného na technologiích IBM Integration Bus, IBM WebSphere MQ, IBM Business Process Manager a Tibco Business Works.

Náplní Vaší práce bude podpora in-house integračního systému, budete se podílet na zajištění bezproblémového provozu, identifikaci, analýze a řešení incidentů a předcházení novým. V rámci své pozice se také budete podílet na projektech v rámci akvizice a pomáhat se zavedením změn. Při této činnosti využijete své analytické schopnosti a budete spolupracovat s kolegy z jiných útvarů.

Požadujeme:
- Analytické myšlení
- Odolnost vůči stresu
- Znalost AJ na úrovni čtení dokumentace
- Znalost XML, XSD, základů SQL
- Ochotu držet pohotovost
- Předchozí praxi související s pozicí (například z oblasti podpory aplikací)
- Chuť se dále rozvíjet

Výhodou jsou:
- Znalost principů MQ (IBM Message Queue) nebo JMS
- Zkušenost s libovolnou ESB technologií - například od firem IBM, WSO2, MuleSoft, Tibco.
- Znalosti shellu (ksh, bash)
- Zkušenost s podporou aplikací / analýzou logů,
- Znalost integračních technologií nebo povědomí o integraci systémů
- Přehled o trendech v oblasti vývoje a podpory softwaru
- Praktické zkušenosti s Prince2® anebo ITIL®

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Opravdu u nás najdete smysluplnou práci, kde můžete využít svůj potenciál
- Nabízíme propracovaný systém vzdělávání
- Jsme opravdu flexibilní - možnost být min. 1 den v týdnu na Home office
- Kolegové jsou odborníci na naše týmové core technologie
- Roční bonus až 16% z roční mzdy
- Stravenky 100Kč za děn
- Štědrý příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
- Výrazně zvýhodněné produkty celé skupiny ČSOB
- Cafeterii s vlastním výběrem využití (například a nejenom MultiSport karta, sport, vzdělávání, dovolená) - 8.100 Kč za rok
- Dovolenou 25 dní v roce + 5 dní sick days
- Máme skvělé CSR – pomáháme lidem a přírodě dobrovolnickými dny, mentoringem, regionálními granty
- Jsme sportovní - dvakrát ročně můžete s bankou vyrazit na víkend na hory, či k vodě

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3743942  Datum zveřejnění: 20.8.2019