Ostraha letiště - vhodné pro ženy i muže

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro zdatné ženy i muže nabízíme zajímavou a dlouhodobou práci u Ostrahy Letiště Václava Havla Praha.

Na co se můžete těšit?

  • Mzda 26 500 Kč po zkušební době, po zapracování až 30 000 Kč
  • Navíc 5 000 Kč jednorázový bonus po zapracování
  • Navíc 17 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Zaměstnanecké parkování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zajímavé a atraktivní prostředí mezinárodního letiště

Co u nás budete dělat?

  • Zajišťovat hlídkovou a strážní činnost, ostrahu objektů a stanovišť na Letišti Václava Havla Praha
  • Kontrolovat vstup osob, zavazadel a vozidel
  • Obsluhovat různá detekční zařízení (rentgenová zařízení, detektory kovů, detektory výbušnin…)

Jste ideálním kandidátem či kandidátkou?

  • Máte SŠ - výuční list nebo maturitu
  • Jste ochotný/á pracovat ve směnném režimu
  • Máte výborný fyzický a zdravotní stav
  • Dokážete pracovat v týmu, ale i samostatně, jste komunikativní a rozhodný/á
  • Máte čistý trestní rejstřík
  • Výhodou pracovní zkušenosti v bezpečnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3181710  Datum zveřejnění: 7.9.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.