Pracovník odpadového hospodářství

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Letiště Praha hledá posilu do týmu odpadového hospodářství. Za rok vyprodukujeme přes 6 tis. tun odpadu, naším cílem je udržet letiště čisté a veškerý odpad třídit a dále zpracovávat. Nyní hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni, který/á nám pomůže se zajištěním příjmu a skladování odpadů, potřebné administrativy a v případě potřeby také sedne za volant dodávky a pomůže se svozem, ruční nakládkou a vykládkou odpadů. Pokud máte zkušenosti s odpadovým hospodářstvím, umíte pracovat s počítačem a na papíry jste pes, hledáme právě Vás.

Co u nás budete dělat?

  • zajišťovat příjem odpadů do naší mezideponie odpadů a to zejména ruční manipulaci s odpadem, vážení a prvotní evidenci
  • komunikovat s odběrateli druhotných surovin, zpracovávat poptávky a potřebnou agendu
  • asistovat při čištění a vysávání jímek (zahrnuje i ruční manipulaci) a odlučovačů olejů a tuků (vzorkování odpadních vod, vystavování objednávek a likvidace faktur, vedení provozního deníku, domluva s pracovníky externí firmy)
  • při pravidelných odvozech z mezideponie zajistíte ruční nakládku odpadů a ohlídáte, aby seděly papíry při nakládce a předávání nebezpečného odpadu
  • administrativně zajistíte proces shromažďování tříděného odpadu z terminálů (objednávání pytlů, dohled jejich vracením, statistiky, jak se daří třídit)
  • zajišťovat fasování materiálu a OOPP pro zaměstnance odpadového hospodářství
  • v případě nemoci, dovolených kolegů nebo akumulaci provozních požadavků pomůžete se svozem a nakládkou odpadů po letišti nebo i mimo areál letiště
  • připravovat a značit nádoby v mezideponii
  • pomáhat kolegům s inventurou majetku

Požadujeme

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • minimálně 3 roky praxe v odpadovém hospodářství na obdobné pozici - znalost problematiky odpadů a potřebné administrativy je pro nás nezbytná
  • práce s počítačem – bez znalosti MS Word a Excel to nepůjde, jednou je potřeba sepsat poptávku, jindy vytvořit objednávku, za chvilku zase tabulku nebo graf
  • řidičský průkaz skupiny B
  • řidičské oprávnění na motorové vozíky výhodou

Nabízíme

  • pracovní dobu – stálá ranní Po-Pá 6:00 – 14:15 hod
  • zodpovědnou práci ve velmi dobrém týmu, kde si vycházíme vstříc a udržujeme si dobrou náladu
  • 5 týdnů zasloužené dovolené ročně
  • stravování za velmi příznivé ceny v zaměstnanecké jídelně
  • volitelný systém benefitů ve výši 17000 Kč/rok
  • zaměstnanecké parkování
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti
  • zaměstnanecké akce
  • a to zdaleka není vše …

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3193282  Datum zveřejnění: 20.9.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.