Produkční plánovač údržby letadel

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte pestrou, zodpovědnou a dynamickou práci? Zajímá Vás moderní technika, letectví a letadla? Máme pro vás nabídku zaměstnání v atraktivní oblasti jakou je údržba dopravních letadel. Do našeho rozvíjejícího se týmu v oblasti řízení údržby letadel hledáme kandidáty na pozici Produkčních plánovačů.

Co dělá Produkční plánovač údržby letadel?

Produkční plánovač připravuje, řídí a koordinuje průběh plánované údržby letadel od počáteční přípravy až po závěrečné vyhodnocení celého projektu. Jedněmi z hlavních činností je sumarizace požadavků zákazníka, příprava dokumentace, tvorba plánu údržby svěřeného letounu, stanovení kapacitních požadavků a založení všech potřebných informací do elektronického údržbového systému . Plánovač také musí mít neustálý přehled o aktuálním stavu a vývoji prací na daném letadle a je v přímém kontaktu s výkonnými složkami ostatních oddělení, které se na údržbě podílí. Získané informace zapracovává do údržbového plánu a dále předává formou reportů či porad dalším zainteresovaným oddělením v rámci společnosti a zákazníkovi, s nímž je v denním kontaktu.
Zaučíme a zapracujeme těmi nejzkušenějšími pracovníky!

Od vhodného uchazeče očekáváme:

  • SŠ/VŠ (technický směr výhodou)
  • aktivní přístup, spolehlivost, pečlivost
  • komunikační, prezentační a organizační dovednosti
  • ochotu učit se nové věci
  • schopnost týmové spolupráce
  • časovou flexibilitu
  • odolnost vůči stresu
  • znalost MS Office (vítáme vyšší úroveň znalosti MS Excel)
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (minimální úroveň B1)

Novému kolegovi nabízíme:

  • zázemí velké a v leteckém oboru prestižní a vysoce hodnocené společnosti
  • náročnou a zodpovědnou práci ve výborném kolektivu
  • neustálý rozvoj organizačních a komunikačních dovedností
  • možnost podílet se na připomínkování a zlepšování interních procesů firmy
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, parkování a penzijní připojištění, zaměstnanecké letenky, Multisport karta, příspěvky na jazykové i dovednostní kurzy, atd.)
  • služební telefon s možností využití i pro soukromé účely za nadstandartních podmínek
  • každodenní komunikaci v anglickém jazyce
  • v průběhu léta možnost výběru i delšího volna/dovolené v řádu i několika týdnů v kuse
  • možnost získat cenné pracovní zkušenosti v leteckém oboru i pro čerstvé absolventy SŠ a VŠ
  • nástup možný IHNED

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3286590  Datum zveřejnění: 15.1.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.