Provozní elektrikář NN

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

  • Provádět obsluhu, kontroly, preventivní a běžnou údržbu elektrických zařízení NN, zdrojů UPS, hromosvodových a uzemňovacích soustav
  • Provádět obsluhu, kontroly, preventivní a běžnou údržbu zařízení na pracovištích s nestandardním prostředím a možnými negativními důsledky: kolektory, kabelové kanály
  • Provádět běžné a střední opravy elektrických zařízení NN ve správě dílny
  • Realizovat rozvody NN a soustavy umělého osvětlení v budovách a objektech občanské, průmyslové a jiné vybavenosti v prostorách třídy A
  • Udržovat, opravovat a kontrolovat elektrické spotřebiče, elektrické ruční nářadí a stroje

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru elektro – silnoproud (vyučení i maturitní vzdělání)
  • Platné osvědčení o zkoušce z vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. §6, do 1 000 V
  • Jeřábnický průkaz + průkaz vazače výhodou, neplatné obnovíme
  • Řidičský průkaz skupiny B, skupina C výhodou
  • Základní znalost práce na počítači
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)
  • Moderní pracovní prostředí a příjemné zázemí
  • Zodpovědnou práci, díky které letadla bezpečně vzlétají a přistávají
  • Nadstandardní příplatky za noční směny, víkendy a přesčasovou práci
  • 5 týdnů dovolené za rok
  • Stravování za velmi příznivé ceny v zaměstnanecké jídelně
  • Volitelný systém benefitů ve výši 18 000 Kč/rok
  • 13. mzdu
  • Zaměstnanecké parkování
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti
  • A to zdaleka není vše …

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3362107  Datum zveřejnění: 15.4.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.