Technik rozvoje dopravníkových a zdvihacích zařízení

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V třídírně zavazadel se staráme o provoz a údržbu zařízení technologických celků zejména: dopravníkových zařízení, výtahů, eskalátorů, automatických dveří, vrat a závor, mechanických částí nástupních mostů, nádrží leteckých pohonných hmot a nádrží odmrazování. Neustále také plánujeme a realizujeme rozvoj těchto technologií s ohledem na modernizaci a také růst cestujících. Proto nyní hledáme zkušeného technika, který nám s rozvojem do budoucna pomůže.

Co u nás budete dělat?

  • Analyzovat stav a funkce elektrotechnických zařízení např. třídírny zavazadel, výtahů, eskalátorů
  • Navrhovat opravy, úpravy, rekonstrukce a výměny řídicích systémů technologických a elektrotechnických zařízení
  • Spolupracovat při výběrových řízeních na nové dodavatele a intenzivně komunikovat s externími dodavateli
  • Kontrolovat chod a včasné odhalování možných závad zařízení technologie
  • Správu potřebné dokumentace
  • Spolupracovat při řešení kolizních situací systému

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání – obor elektro, strojní
  • 5 let praxi v oblasti správy průmyslové automatizační techniky většího rozsahu
  • Zkušenosti v oblasti správy a rozvoje dopravníků, výtahu, eskalátorů vítáme
  • Pokročilou znalost práce na PC (zvláště MS Office)
  • Koncepční myšlení a zkušenost s jednáním s dodavateli
  • Znalost anglického jazyka na pokročilejší úrovni (čtení dokumentací, komunikace s dodavateli)
  • Řidičský průkaz skupiny B a čistý trestní rejstřík

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)
  • Moderní pracovní prostředí a příjemné zázemí
  • 5 týdnů dovolené za rok
  • 13. mzdu
  • Stravování za velmi příznivé ceny v zaměstnanecké jídelně
  • Volitelný systém benefitů ve výši 18 000 Kč/rok
  • Zaměstnanecké parkování
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti
  • A to zdaleka není vše …

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3363314  Datum zveřejnění: 16.4.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.