Mechanik měření a regulace

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

  • Zajišťuje funkčnost, opravy a revize zařízení měření a regulace na vzduchotechnice, vytápění a chlazení instalovaných na LP
  • Odpovídá za řádný a provoz všech zařízení systémů MaR v souladu s platnými předpisy
  • Vede předepsanou evidenci o revizích a opravách
  • Provádí revize požárních klapek a systémů OTK

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání s maturitou – obor elektromechanik
  • 3 roky praxe v oboru
  • Platné osvědčení k vyhlášce č. 50/78 Sb., min § 6
  • Zkušenosti s MaR, SŘTP
  • Orientace v řídících systémech výhodou
  • Znalost funkce klimatizačních systémů výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC (vedení evidence, výkaznictví apod.)
  • Držitel řidičského průkazu sk. B
  • Komunikativnost, samostatnost, časová flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí velké firmy
  • Možnost profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle vykonané práce
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Náročnou a zodpovědnou práci v atraktivním prostředí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3370787  Datum zveřejnění: 24.4.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.