Informatik

Český telekomunikační úřad

Místo práce
Sokolovská 58/219, Praha 9-Vysočany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmínky (brutto)
13. platová třída 26 480,- / 39 790,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Tvorba standardů a metodik pro vytváření a rozvoj informačních systémů veřejné správy včetně jejich bezpečnosti.
* Komplexní správa složitých víceuživatelských operačních systémů počítačů a síťových prostředí vysoké systémové úrovně, přebírání, ověřování a uvádění do provozu operačních systémů počítačů a síťových prostředí, zajišťování jejich optimálního využívání a vývoj jejich speciálních částí.
* Návrh, přebírání, aplikace, ověřování, uvádění do provozu složitých síťových prostředí. Navrhování systémů zabezpečujících ochranu dat celého systému Jednotného informačního místa (JIM), navrhování systémů zálohování dat a jejich realizace. Navrhování propojení na další systémy ČTÚ a veřejné správy.
* Zajišťování provozu při změnách informačních a komunikačních systémů nebo programového vybavení, zpracovávání plánů, norem a postupů změn provozu a údržby, provozní testování, příprava a realizace modifikací a zajišťování jejich integrity.
* Samostatná systémová činnost v oblasti zavádění a aplikace JIM a rozbory a analýzy pro tvorbu projektů uživatelských aplikací informačních systémů veřejné správy
* Spolupráce a koordinace s ostatními orgány veřejné moci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené
* 5 dnů sick day
* pružná pracovní doba
* možnost vzdělávacích kurzů
* příspěvek na rekreaci, penzijní připojištění
* stravenky

Informace o náboru

Bližší informace na https://www.ctu.cz/vyberove-rizeni-na-sluzebni-misto-odborneho-rady-v-odboru-informatiky-v-odboru-informacnich-system-2

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

- vysokoškolské vzdělání směru technického, ekonomického nebo přírodních věd

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Český telekomunikační úřad je ústřední správní úřad České republiky pro výkon státní správy ve věcech stanovených zákonem, včetně regulace trhu a stanovování podmínek pro podnikání v oblasti elektronických komunikací a poštovních služeb.
ID: 3559661  Datum zveřejnění: 13.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13. platová třída 26 480,- / 39 790,-