Informatik - technická podpora

Český telekomunikační úřad

Místo práce
Sokolovská 58/219, Praha 9-Vysočany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmínky (brutto)
12. platová třída 23 630,- / 35 530,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Administrace složitých víceuživatelských operačních systémů počítačů a síťových prostředí vysoké systémové úrovně, přebírání, ověřování a uvádění do provozu operačních systémů počítačů a síťových prostředí, zajišťování jejich optimálního využívání.
* Administrace fyzických serverů, včetně virtuálního prostředí.
* Administrace produktů Microsoft (především AD, Office 365, SharePoint a Exchange serveru).
* Administrace antivirových prostředků.
* Zkušenost se správou firewallu, diskových polí a databází.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené
* 5 dnů sick day
* pružná pracovní doba
* možnost vzdělávacích kurzů
* příspěvek na rekreaci, penzijní připojištění
* stravenky

Informace o náboru

bližší informace na https://www.ctu.cz/vyberove-rizeni-na-sluzebni-misto-odborneho-rady-v-odboru-informatiky-v-oddeleni-technicke-podpory-0

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

- vysokoškolské vzdělání směru technického

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Český telekomunikační úřad je ústřední správní úřad České republiky pro výkon státní správy ve věcech stanovených zákonem, včetně regulace trhu a stanovování podmínek pro podnikání v oblasti elektronických komunikací a poštovních služeb.
ID: 3559663  Datum zveřejnění: 13.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12. platová třída 23 630,- / 35 530,-