Technik - 2 pozice

Český telekomunikační úřad

Místo práce
K Radiostanici, Tehov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.1.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technik - Tehov 1
- Koordinace a provádění kontroly využívání rádiového spektra v celostátním měřítku.
- Provádění kontroly a kontrolních měření rádiového spektra v terénu s využitím nejmodernějších měřících technologií, včetně vedení doprovodné dokumentace.
- Provádění analýz naměřených hodnot v souladu s platnou legislativou k využívání rádiového spektra a ukládání nápravných opatření uživatelům rádiového spektra, pokud je zjištěno porušení podmínek.
- Vyhledávání zdrojů rušení v terénu a ukládání nápravných opatření k jejich odstranění.
- Výkon služby je spojen s řízením motorového vozidla (měřícího vozu).

Technik - Tehov 2

- Koordinace a usměrňování výkonu dozoru nebo kontroly elektronických komunikací
v celostátním měřítku.
- Zajišťování výkonu kontroly a monitorování kmitočtového spektra s využitím prvků automatizovaného systému monitorování.
- Provádění kontrolních měření kmitočtového spektra v terénu včetně vyhodnocení výsledků měření a vypracování kontrolních protokolů a zpráv z měření.
- Přejímání veškerých provozně-technických opatření při monitorování rádiového spektra a koordinace odborných prací v rámci měření a vyhodnocování využití a obsazenosti kmitočtového spektra.
- Rozhodovací činnost včetně provádění všech úkonů podle zákona 255/2012, o kontrole (kontrolní řád).
- Řízení motorového vozidla sk.B při výkonu funkce.
- Samostatná činnost na el. sdělovacím zařízení se silovými prvky nn.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pružná pracovní doba, stravenky v hodnotě 110,-, FKSP roční příspěvek 4800,-, platová třída 12, jazykové a odborné vzdělávání

Informace o náboru

Obálka, respektive datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo odborného rady v odboru kontroly a ochrany spotřebitele, v oddělení monitorování rádiového spektra Tehov (SM 289) / (SM 288)“.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

- Ukončený bakalářský studijní program technického směru se zaměřením na elektrotechniku.

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Český telekomunikační úřad je ústřední správní úřad České republiky pro výkon státní správy ve věcech stanovených zákonem, včetně regulace trhu a stanovování podmínek pro podnikání v oblasti elektronických komunikací a poštovních služeb.
ID: 3817958  Datum zveřejnění: 25.11.2019