Pracovní v oděělení koncepcí a strategií

Český telekomunikační úřad

Místo práce
Sokolovská 58/219, Praha 9-Vysočany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmínky (brutto)
13. platová třída 26 480,- / 39 790,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Příprava dokumentů koordinujících postupy ústředních správních orgánů při plnění závazků vyplývajících z členství v mezinárodních organizací z oblasti telekomunikací a radiokomunikací.
- Sledování vývoje a zavádění nových technologií a služeb elektronických komunikací, spojených zejména s využitím rádiového spektra, uplatnění pravidel nakládání s rádiovým spektrem v globálním, evropském a národním měřítku v návrzích opatření stanovujících podmínky využívání rádiového spektra
- Příprava a zpracování podkladů pro mezinárodní jednání, účast v mezinárodních jednáních v působnosti útvaru.
- Zpracování dat pro informační systémy a nadnárodní informační systémy, zaměřené zejména na oblast rádiového spektra (ITU, CEPT).

Zaměstnanecké výhody, benefity

pružná pracovní doba, stravenky v hodnotě 110,-, FKSP ročně 4800,-, jazykové a odborné vzdělávání, 5 dní sick day, 5 týdnů dovolené, platová třída 13

Informace o náboru

Obálka, respektive datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo odborného rady v oddělení pro tvorbu koncepcí a strategií (SM 49)“.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Český telekomunikační úřad je ústřední správní úřad České republiky pro výkon státní správy ve věcech stanovených zákonem, včetně regulace trhu a stanovování podmínek pro podnikání v oblasti elektronických komunikací a poštovních služeb.
ID: 3817967  Datum zveřejnění: 25.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13. platová třída 26 480,- / 39 790,-