Marketingový specialista

Český velkoobchod s.r.o.

Místo práce
Františka Diviše, Praha 10-Uhříněves, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.01.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stabilní česká společnost působící v ecommerce, hledá do svého týmu marketingového specialistu. Nabízíme zajímavou v ecommerce ( online prodej - eshop )

- tvorba firemních marketingových strategií, jejich realizace a podpora – perspektivní a různorodá práce v rámci kampaní v EU
- podpora obchodních a prodejních akcí
- hledání příležitosti pro navýšení obratu pomoci marketingu ( mailové kampaně, akce pro zákazníky atd )
- podílení se na tvorbě a plánu rozpočtu marketingových aktivit
- dohled nad rozpočtem pro marketingové aktivity
- administrativní práce v rámci agendy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- přátelský pracovní kolektiv
- flexibilní pracovní dobu
- odpovídající platové ohodnocení
- prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektronika, fotoaparáty, malé spotřebiče

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Praktická zkušenost z online marketingem
- Znalost nastavení PPC kampaní Google, Seznam
- ukončené středoškolské vzdělání
- velmi dobrá komunikativnost, kreativní myšlení
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Stabilní česká společnost působící v ecommerce ( online prodeji ). Provozuje eshopy ve 8 zemích EU. Specialista na prodej digitálních fotoaparátů, objektivů a malých spotřebičů. www.ceskyvelkoobchod.cz .
ID: 3836475  Datum zveřejnění: 26.12.2019  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc