Asistent/ka obchodního oddělení

Český velkoobchod s.r.o.

Místo práce
Františka Diviše 944, Praha 22-Uhříněves, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
13.12.2021
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme česká společnost působící v ecommerce od roku 2011, momentálně hledáme do svého týmu pracovníka asistent/ka obchodního oddělení. Nabízíme zajímavou práci v ecommerce (provozujeme eshopy ve 12 zemích EU ).

Co budete mít na starosti?

Posouzení zákaznických reklamací (ověření popsané vady, kontrola balení ...)
Práce v našem interním systému (samozřejmě vás zaškolíme)
Komunikace se zákazníky prostřednictvím e-mailu i telefonu
Zodpovědnost za reklamační sklad - udržování systému
Komunikace s přepravci

A co vám nabízíme my?

Práci v přátelském menším kolektivu
Férovou mzdu, která přijde na účet vždy včas
Zaměstnaneckou slevu na naše produkty
Příjemné moderní kanceláře v Uhříněvsi (skvělé dopravní spojení z metra C, vlaku, autobusu i parkování u objektu)
Kompletní zaškolení
práce v multikulturním prostředí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Stabilní česká společnost působící v ecommerce ( online prodeji ). Provozuje eshopy ve 8 zemích EU. Specialista na prodej digitálních fotoaparátů, objektivů a malých spotřebičů. www.ceskyvelkoobchod.cz .
ID: 4215259  Datum zveřejnění: 2.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc