Reagujte bez životopisu

Vývojár webových a blockchain aplikácií

ChainLab s.r.o.

Miesto práce
Jiskrova 4, Košice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Inheď
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiacPravidelný platový rast, bonusové platby, preplatené cestovné náklady (letenky, hotely atď.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Back end vývoj webových aplikácií, práca s MySQL databázami, znalosť práce s Linux serverom. Paralélne s týmto taktiež zoznámenie sa so solidity code v Ethereovej sieti a s tým spojený vývoj aplikácií na tejto báze. (Ak má uchádzač skúsenosti s blockchain technológiami - hlavne Solidity code - ponúkame vyšší nástupný plat. Ak nie, radi si uchádzačov v tejto oblasti vyškolíme.)

- práca v Košiciach, spoločnosť nie je korporát
- práca výlučne na vlastných zaujímavých zahraničných projektoch
- flexibilný pracovný čas, vrátane home office
- adekvátny („neslovensky“) plat Tvojim schopnostiam
- všetok potrebný hardvér a softvér zabezpečený
- práca s vlastnými technológiami (nie 3rd party)
- nekorporátny priateľský kolektív/tím
- kariérny a platový vzostup, bonusové platby, benefity

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
MVC - základy
Objektové programovanie - pokročilý
Linux - pokročilý
Blockchain - základy
CSS - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Analytické myslenie, schopnosť komunikovať vecne a presne, schopnosť reagovať elektronicky písomne e-mailom a rýchlymi správami (instant messenger), pozitívne uvažovanie „ako by sa to dalo spraviť“, schopnosť samostatne riešiť problémy.

Ak si myslíš že to v sebe máš, no chýbajú Ti ešte informácie / skúsenosti a prax radi si Ťa (hlavne v oblasti Blockchain) vyškolíme. Hlavné požiadavky na uchádzačov či už o zamestnanie alebo inú formu spolupráce sú ochota učiť sa nové technológie a zdokonaľovať sa v nich, flexibila v práci a spoľahlivosť. Znalosť angličtiny nie je nutnosťou ale je veľmi vítaná.

ChainLab s.r.o. je novovzniknutá pobočka medzinárodnej firmy s primárnym zameraním na vývoj Blockchain-ových, webových a Fintech aplikácií, ale taktiež na ochranu telekomu a s tým spojený vývoj softvéru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Južná Trieda 4B
040 01 Košice - mestská časť Juh
ID: 4085713  Datum zveřejnění: 20.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac