Reagujte bez životopisu

SW architekt

ChampionBet Group SE

Plynární, Praha 7-Holešovice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1.10.2022
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 - 200 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* sběr a konsolidace požadavků
* analýza a design procesů online sázení
* návrh datových modelů a prezentační vrstvy
* tvorba zadání pro programátory

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce na IČO
* luxusní kanceláře v Praze (Holešovice)
* individuální přístup
* kreativní práci plnou výzev
* skvělou příležitost pro osobní i profesní růst
* podporu pro vzdělávání
* adekvátní finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
* 5 týdnů dovolené
* teambuildingové akce
* all inclusive v rámci naší společné ledničky (Koly, džusy, energy drinky…)
* neomezená luxusní káva z Kolumbie

Informace o náboru

Co děláme?
Vytváříme platformu v oblasti sportovního sázení, která je jednoduše ovladatelná, dobře škálovatelná, konfigurovatelná a modulární. Tuto platformu od nás kupují zákazníci ze všech koutů světa.

A co budete dělat vy?
Spolu s dalšími architekty budete pracovat na návrhu a vývoji této strategické platformy, tak aby byla snadno upravitelná pro potřeby různých zemí. Znalost sportovního sázení není nutná. Angličtina a ochota cestovat výhodou.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kdo jsme?
Jsme skupina vývojářů, kteří se nebojí zajímavých výzev a nic pro nás není nemožné.

Co děláme?

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4435179  Datum zveřejnění: 29.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc