Kuchár

Chiltern Taverns Limited

The Full Moon Pub, Hare lane, Little Kingshill, HP160EE, Buckinghamshire, UK, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
14.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
£17000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie vsetkych ponukanych jedal, zodpovednost za kvalitu pokrmov, dodrziavanie hygienickych standardov a cistoty na pracovisku, sledovanie skladovych zasob, kladenie vysokeho dorazu na esteticku stranku pokrmov

Vyplacanie mzdy tyzdenne, zabezpecene bezplatne ubytovanie, strava pocas pracovnych dni, ubytovanie v pube

The Full Moon pub sa nachadza v dedinke Little Kingshill a je to tradicny anglicky pub ktory ma licenciu od roku 1860. Pocet miest na sedenie je cca 50 a cca 80 v zahrade. Kuchyna je dostatocne velka a plne zabezpecena na poskytovanie vysokeho standardu na pripravu jedal. Spolupracovnici su Slovaci ktori su ochotni pomoct. Naklady na ubytovanie a stravu su v podstate nulove. Cesta do prace je priblizne 10 sekund :). Dufam ze vas nasa ponuka zaujala.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Zodpovednost, spolahlivost, dynamika, komunikativne zrucnosti, znalosti z oblasti gastronomie a novych trendov, schopnost pracovat v malom time a zvladat stres.

Chiltern taverns ltd je spolocnost so 7 rocnou existenciu. Momentalne zamestnavame priblizne 15 ludi s ambiciami sa rozrastat. Nasimi prioritami su ferovost, spolahlivost a vysoke naroky nie len na zamestancov ale aj na nas samych. Vyplaty vyplacame vzdy na cas a dlhy voci dodavatelom a zamestancom u nas neexistuju.

Adresa spoločnosti

The Chiltern taverns ltd
The Full Moon Pub , Hare Lane
HP160EE Little Kingshill
ID: 2528317   Datum zveřejnění: 7.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   £17000