Zvárač / Schweisser/ Soudeur

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP, ihneď po odsúhlasení vhodných kandidátov klientom
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie metódou MIG / MAG v dielni (Nemecko) /podľa výrobnej výkresovej dokumentácie/ (rôzne prevádzky : zváranie priemyselných regálov, zváranie návesov na kamióny a podvozkov, zváranie kontajnerov na vrtné plošiny atď.),
- príprava materiálu na zváranie, prípadne skladanie podľa výkresov pred zváraním,
- zváranie metódou WIG (Nemecko), zváranie nerezových konštrukcií v automobilovom priemysle,
- zváranie síl na obilie, zásobníkov, oceľových konštrukcií a sušičiek v exteriéri (Francúzsko), práce vo výškach + zámočnícke a montážnicke práce

Poskytujeme:
- hradené ubytovanie v komplet vybavených bytoch alebo domoch,
- stabilnú a dlhodobú spoluprácu na pracovnú zmluvu o dočasnom zamestnaní v krajine, kde pracujete, odvody hradené v krajine, kde pracujete (v Nemecku možnosť rodinných prídavkov),
- možnosť poberania záloh,
- zaujímavé finančné ohodnotenie (podľa skúseností).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska výroba v dielni + v exteriéri.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zváračstvo, strojárstvo, iné

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti so zváraním metódou 135, 136, 138 , 141 alebo 111 / 114,
- skúsenosti so zváraním regálov, oceľových a nerezových konštrukcií, podvozkov a návesov na kamióny v dielni (Nemecko),
- skúsenosti so zváraním síl na obilie, zásobníkov, oceľových konštrukcií a sušičiek v exteriéri (Francúzsko),
- znalosť nemeckého alebo francúzskeho jazyka - výhodou,
- platné štátne skúšky výhodou,
- znalosť čítania technickej dokumentácie výhodou,
- ovládanie VZV alebo plošiny výhodou,
- samostatná práca,
- zodpovedný a dynamický prístup k práci, vysoko kvalitná práca a precíznosť, zmysel pre detail.

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3028273  Datum zveřejnění: 16.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou