Čašník/čka

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
600€ + sprepitne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov,
- prijímanie objednávok,
- vítanie a usádzanie hostí,
- poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov,
- servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov,
- účtovanie hostí (práca s PDA),
- práce počas otvárania a zatvárania prevádzky,
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky.

- v pracovnej dobe zabezpečená strava,
- zľavy v prípade konzumácie jedál a nápojov mimo pracovnej doby.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Talianska reštaurácia založená pod vedením rodeného taliana s kapacitou 50 miest + malá terasa. Ponuka jedál a nápojov je typického talianského charakteru a je zameraná na prípravu talianskej a stredomorskej kuchyne, hlavne cestovín, pizze, rýb a mäsa, od predjedál až po dezerty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia, kuchár/čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívne a príjemné vystupovanie,
- pro-zákaznícka orientácia,
- zodpovednosť a flexibilita,
- schopnosť pracovať pod tlakom.
Kandidáti vyučení v odbore budú uprednostnení.

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3450741  Datum zveřejnění: 20.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 600€ + sprepitne