Vodár / Kurenár / Sanitár - Nemecko

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pre jednotlivcov aj partie,
- realizácia inštalatérskych prác, voda, plyn, kúrenie v novostavbách,
- montáž a demontáž vodovodných, vykurovacích a odpadových systémov ako aj orientácia v stavebných plánoch

- plne hradené a zabezpečené ubytovanie v domoch alebo bytoch,
- stabilnú a dlhodobú spoluprácu na nemeckú pracovnú zmluvu,
- odvody hradené v mieste výkonu práce,
- možnosť poberania rodinných prídavkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť sa špecializuje na práce v oblasti stavebníctva, mechaniky, údržby a elektrickej energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- znalosť nemeckého jazyka výhodou, nie je podmienkou
- samostatná práca,
- zodpovedný a dynamický prístup k práci, vysoko kvalitná práca a precíznosť, zmysel pre detail.

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále hľadáme nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
Web :
www.christal-nabor.com
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Christal s.r.o.
Hlavná 45
040 01 Košice
ID: 3715184  Datum zveřejnění: 21.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac