Vodoinštalatér / sanitár / vodár / kurenár

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalatérske práce, voda, plyn kúrenie
- spájkovanie, zváranie, spájanie, montáž medi, ocele, zliatiny, PVC potrubia, odvodňovacie systémy a s tým súvisiace práce ako je príprava materiálu, spájanie potrubia, zváranie, izolácia, atď.

Informácie o mzde

2200 - 2700

- plne hradené a zabezpečené ubytovanie v domoch alebo bytoch, práca na francúzsku pracovnú zmluvu, odvody hradené vo Francúzsku, možnosť dlhodobej spolupráce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

špecializuje sa na oblasť vykurovacej techniky, klimatizácii, vodoinštalácie, ventilácie a úpravy vody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

francúzsky jazyk je veľkou výhodou, nie však podmienkou

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále hľadáme nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
Web :
www.christal-nabor.com
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Hlavná 45
04001 Košice

ID: 3715184   Datum zveřejnění: 12.7.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   2200 - 2700