Montér / Mechanik - Francúzsko

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Termín nástupu
Ihneď,alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac+ možnosť nadčasov + hradené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a oplášťovanie síl na obilie, zásobníkov, oceľových konštrukcií, hál, elevátorov, dopravníkov a sušičiek v agrosektore
- montáž výrobných liniek pre automobilový priemysel
- vyrezávanie a strihanie plechov podľa výkresovej dokumentácie, spracovanie kovových dielov
- dokončovacie práce, konečné úpravy - lemovanie, ohýbanie plechu,
- práce vo výškach (cca 20m), práca na plošinách

- stabilná, perspektívna a dlhodobá spolupráca na francúzsku pracovnú zmluvu o dočasnom zamestnaní so zaujímavým finančným ohodnotením
- zabezpečené a kompletne hradené ubytovanie
- odvody hradené vo Francúzsku
- možnosť poberania záloh
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- práca pre jednotlivcov alebo partie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska výroba, agrosektor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

- prax v oblasti montáže podmienkou
- komunikatívna znalosť francúzskeho alebo anglického jazyka výhodou, nie podmienkou
- technická, manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť a spoľahlivosť

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4013417  Datum zveřejnění: 20.12.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac