Reagujte bez životopisu

Montér oceľových konštrukcií (pokrývač striech , Oplášťovač hál) - Francúzsko

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
polovica januára 2022
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 3 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre 12 montérov oceľových konštrukcií, oplášťovačov hál a pokrývačov striech na dlhodobú prácu na turnusy so začiatkom od januára 2022 do Francúzska. Na pracovnú zmluvu od 2500€ do 3000€ netto.
- Montáž oceľových konštrukcií priemyselnych a obchodných hál, práca podľa výkresov, skladanie a montáž konštrukcií, skrutkovanie, meranie diagonál, centrovanie, …, práca aj podľa výkresov
- Montáž trapezových a sendwičových striech
- Opláštenie a tepelná izolácia hál trapezovými plechmi a sendwičovými panelmi
- Práca aj vo výškach so zdvíhacou plošinou, montážne a zámočnícké práce, konečné úpravy, lemovanie, ohýbanie a rezanie plechov.

- mzda od 2500€ do 3000€ netto mesačne podľa skúsenosti a jazykovej dovednosti + ubytovanie zdarma, francúzsky jazyk nie je podmienkou, ale výhodou,
- hradené ubytovanie v komplet vybavených domoch alebo bytoch,
- stabilná práca na 18 mesiacov na turnusy na pracovnú zmluvu o dočasnom zamestnaní,
- zdravotné a sociálne zabezpečenie - odvody hradené v štáte, v ktorom pracujete,
- výplata načas jeden krát v mesiaci, výplatná páska, možnosť poberania záloh,
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
Vďaka podpore Našich klientov, ktorí prijali bezpečnostné a hygienické opatrenia, môžete bez rizika vycestovať a pracovať. Po celú dobu pobytu v zahraničí máte podporu Nášho tímu!

Kontaktujte nás na +421905662251, +421905792156 a zašlite životopis na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Zahraničný klient pôsobiaci dlhodobo v oblasti metalurgie, strojárstva a stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Stavebníctvo, Priemysel a výroba

- Zodpovedný prístup k práci, precíznosť a spoľahlivosť
- Čítanie výkresovej dokumentácie výhodou
- Ovládanie práce s pracovnou zdvíhacou plošinou výhodou, nie podmienkou
- Znalosť cudzieho jazyka (francúzština, angličtina) je veľkou výhodou, nie však podmienkou
- Vlastné auto výhodou
- Vzhľadom na aktuálnu situáciu a meniace sa opatrenia v zahraničí doporučujeme očkovanie.

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4013419  Datum zveřejnění: 17.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac