Reagujte bez životopisu

Operátor v potravinárstve Francúzsko

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac14€/h netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná pracovná príležitosť pri meste Strasbourg vo Francúzsku pre Vás a Vašich známych, ak hľadáte celoročnú stabilnú prácu.
Práca v mliekarni - vyhľadávanie krabíc v sklade a premiestnenie pomocou elektr. paletového vozíka, skladanie, lepenie výtlačkov, kontrola dátumov expirácie, paletovanie.
- na francúzsku pracovnú zmluvu 14€/h v čistom (2500€ mes.), ubytovanie hradené, obed zabezpečený a hradený v jedálni podniku.
- je potrebné, aby jeden vo dvojici sa vedel dorozumieť vo francúzskom jazyku.
Neváhajte a kontaktujte nás, resp. odporúčte svojim známym. +421905662251, +421905792156, alebo nám zašlite životopis na [email protected]

- mzda 14€/h netto (2500€ netto mesačne),
- hradené ubytovanie v komplet vybavených domoch alebo bytoch,
- bezplatný obed v jedálni mliekarne,
- stabilná celoročná práca na francúzsku pracovnú zmluvu o dočasnom zamestnaní,
- zdravotné a sociálne zabezpečenie - odvody hradené vo Francúzsku,
- výplata načas jeden krát v mesiaci, výplatná páska, možnosť poberania záloh,
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov.
Po celú dobu pobytu v zahraničí máte podporu Nášho tímu!

Kontaktujte nás na +421905662251, +421905792156 a zašlite životopis na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Zahraničný klient pôsobiaci dlhodobo v oblasti potravinárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinársky priemysel

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v danej oblasti výhodou, nie podmienkou

- Aspoň jeden vo dvojici aby ovládal francúzsky jazyk
- Vlastné auto výhodou

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4441638  Datum zveřejnění: 7.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac