Zvárači 111-114 – Nemecko

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Nordhausen, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
3 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto: Nordhausen, Nemecko

Nástup: Začiatok júla (postupný nástup vo fázach)

Máte odvahu, zručnosti so zváraním a hľadáte výnimočnú pracovnú príležitosť? Pripojte sa k nám na prestížny projekt v Nemecku!
Ponúkame vám jedinečnú možnosť stať sa súčasťou tímu na prestížnom projekte zvárania na silách v exteriéri

Čo vám ponúkame?
Zárobok: 3600€/netto
Bonus pre rodiny: rodinné prídavky na dieťa vo výške cca 200€ mesačne
Pracovná doba: 45 hodín týždenne, čo ti umožní využiť svoj čas efektívne

Čo od vás očakávame:
Odbornosť: Platné skúšky na zváranie technikami 111-114 – vaša kvalifikácia je pre nás kľúčová
Skúsenosti: Predošlé skúsenosti so zváraním vo výškach a exteriéri – dôležité pre úspešné zvládnutie projektu
Tímový duch: Schopnosť pracovať efektívne v tíme a dodržiavať bezpečnostné normy – bezpečnosť je našou prioritou

Prečo sa pridať k nám?
Výzva a dobrodružstvo: Práca na veľkých, technicky náročných projektoch, ktoré posunú vaše zručnosti na novú úroveň
Stabilita a budúcnosť: Po úspešnom dokončení ročného projektu máte istotu ďalšieho zamestnania na rovnako prestížnych projektoch
Komfort a podpora: Pomôžeme vám s administratívnymi záležitosťami a zabezpečíme ubytovanie
Dlhodobá spolupráca: Projekt je realizovaný pre klienta, s ktorým máme dlhodobú a úspešnú spoluprácu na podobných projektoch

Ste pripravení na nový začiatok?
Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a pridajte sa k nášmu dynamickému tímu zváračov. V prípade záujmu alebo pe viac informácii nás kontaktujte telefonicky čo najskôr a staňte sa súčasťou našej úspešnej misie v Nemecku!

Bonus pre rodiny: rodinné prídavky na dieťa vo výške cca 200€ mesačne

Komfort a podpora:pomôžeme vám s administratívnymi záležitosťami

Ubytovanie: zabezpečujeme a hradíme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výstavby budov a priemyselných kovových konštrukcií v oblasti skladovania najmä pre agropotravinársky svet.

Špecialisti na navrhovanie konštrukcií kovových síl na obilniny, cukor, skladovacích riešení až po montáž na mieste.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Platné štátne skúšky na zváranie technikami 111-114

Prax a skúsenosti so zváraním vo výškach a exteriéri

Schopnosť pracovať efektívne v tíme a dodržiavať bezpečnostné normy

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
info@christal-nabor.com
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

ID: 4852619  Datum zveřejnění: 11.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 600 EUR/mesiac