Číšník / Servírka

City Congress s.r.o.

Místo práce
AUREOLE, Hvězdova, Praha 4-Nusle, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší nejvýše položené restaurace v Praze právě hledáme další gastro nadšence na pozici Číšník / Servírka.
Připravujeme se na letní sezonu a potřebujeme další kolegy.

Tvojí hlavní náplní bude příprava restaurace a obsluha hostů. Tím to ale nekončí, usadíš si svého hosta, nabídneš mu speciální menu, sem tam skočíš ke kávovaru nebo prodáš super víno. Nikdo nemá rád stereotyp ☺

To vše budeš zažívat se skvělou partou lidí a ve výšce 109 metrů nad Prahou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé platové ohodnocení
• směny krátký / dlouhý týden
• možnost kariérního růstu
• měsíční prémie, sleva na konzumaci v restauraci, a to i pro Tvoji rodinu, příspěvek na oblečení
• proškolíme Tě nejen v rámci našich procesů a systémů, zároveň Ti předáme naše znalosti o kávě, víně a o našich koktejlech
• budeš se s námi účastnit různých školení, at’ už na různé druhy spiritů nebo champagne

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

▪ chuť do práce, pozitivní, profesionální a proklientský přístup
▪ středoškolské vzdělání či odborné vyučení s maturitou
▪ zkušenost a praxe v gastronomii podmínkou
▪ spolehlivost, poctivost, týmového ducha
▪ smysl pro pořádek ve všech směrech, at’ je to čistá pracovní plocha, stůl po hostovi nebo zázemí restaurace
▪ oceníme vlastní nápady, chut’ se učit novým věcem a aktivní zájem o gastronomii

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výše už to snad ani nejde. Restaurace Aureole se totiž nachází v posledním patře jediného pražského mrakodrapu. Nabídne Vám tak bezkonkurenční pohled na Prahu a kromě výhledu ze 109 metrové výšky si užijete pokrmy inspirované středomořskou kuchyní. Skvělé jídlo, výběr vín z celého světa a otevřená terasa dělají z tohoto místa nezapomenutelný zážitek. Pestrá nabídka moderní gastronomie uspokojí jak hosty, kteří hledají vhodné místo na pracovní oběd, tak i ty, kteří si chtějí užít večeři s rodinou či přáteli při západu slunce.
ID: 4086175  Datum zveřejnění: 20.5.2021