Delegát cestovnej kancelárie

CK Alfa Travel, s.r.o

Miesto práce
Bulharsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 550 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Delegát zastupuje CK v zahraničnej destinácii - Bulharsko a je v priamom kontakte s jej klientami. Dohliada na plynulý priebeh dovolenky a zabezpečenie všetkých zaplatených služieb klientov. Úzko spolupracuje s vedením hotelov, recepciou a rieši prípadné vzniknuté nezrovnalosti. K náplni práce patrí:
 privítanie klientov na letisku
 zabezpečenie transferu z letiska do hotela, úvodné organizačné informácie a oboznámenie klienta s destináciou
 asistencia klientom pri check-ine do hotela
 úvodné uvítacie stretnutie v hoteloch a následne pravidelné úradné hodiny
 mimo úradných hodín byť klientom nonstop nápomocný na telefóne
 sprevádzanie fakultatívnych výletov
 riešenie prípadných vzniknutých problémov
 asistencia pri riešení poistných udalostí
 riešenie prípadných reklamácií
 aktívny a lojálny prístup k domovskej CK
 reporty pre CK
 komunikácia s centrálou CK na Slovensku

Presný termín nástupu bude oznámený na osobnom pohovore, v prípade dohody je možný skorší nástup.

Výhody práce
 doprava, poistenie, stravovanie, ubytovanie hradené CK
 atraktívna prax v cestovnom ruchu
 získanie cenných skúseností
 práca v atraktívnom prímorskom stredisku - Primorsko

Nevyžadujeme prax v cestovnom ruchu , ani kurz sprievodcu v cestovnom ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, maximálne organizačné schopnosti, práca s PC

Cestovná kancelária pôsobiaca na trhu už od 1997, s výhradným zameraním a špecializáciou na Bulharsko, so stálou klientelou.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3021091  Datum zveřejnění: 3.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 550 EUR