Chcete pracovat jako účetní a být v tom jednička?

Clarima, s.r.o.

Místo práce
Okružní 794/29a, 638 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
srpen

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme firma dlouhodobě poskytující služby z oblasti správy a údržby nemovitostí, facility servisu a komplexních úklidových služeb. Hledáme šikovného a pracovitého člověka do svého týmu.

Co u nás budete dělat?
- Odpovídat za evidenci, účtování, oprávněnost schvalování, formální úplnost přijatých faktur, provádět úhrady faktur a kontrolu smluvních a jiných závazků.
- Účtovat bankovní výpisy, párovat platby, vést a účtovat pokladnu a vyplácet mzdy.
- Provádět archivaci v příručním a v podnikovém archivu.
- Zpracovávat účetní uzávěrku, spolupracovat při inventarizacích a zpracovávat evidenci dlouhodobého investičního majetku.
- Účtovat investiční majetek včetně odpisů a zpracovávat investiční plány.
- Komunikovat se všemi odděleními v rámci firmy a úřady.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?.
- Pracoviště v Brně na Lesné ve stabilní firmě a příjemném kolektivu.
- Další vzdělávání a rozšiřování kvalifikace.
- Stálý výdělek za dobře odvedenou práci.

Informace o náboru

Pokud se Vám naše nabídka líbí a už teď víte, že je to přesně to co chcete a hledáte, zašlete svůj životopis na e-mail: [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomika a účetnictví

Ostatní znalosti

Jednoduché účetnictví - Pokročilý
Fakturace - Pokročilý
Podvojné účetnictví - Pokročilý
Pokladna - Pokročilý
Skladové hospodářství - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa?
- Máte minimálně maturitu, podvojné účetnictví v malíčku a práce s PC Vám není cizí.
- Jste zodpovědný puntičkář, stíháte vše v termínu a práce s čísly Vás naplňuje.
- Můžete pracovat na celý úvazek a nastoupit v srpnu nebo dle dohody.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma zajišťuje služby v letectví, facility servis, správu a údržbu nemovitostí a komplexní úklidové služby.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3023680  Datum zveřejnění: 20.7.2017