100 CZK/hod.

Recepční - brigáda - Comfort Hotel Ústí nad Labem City***

Clarion Hotels

Místo práce
Masarykova 3128/36, Ústí nad Labem-město, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Celková mzda (bruto)
100 CZK/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Comfort Hotel Ústí nad Labem City*** , který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Recepční, který bude vykonávat především tyto činnosti: komunikace se zákazníkem, příprava rezervací před příjezdem hostů, zajišťování chodu recepce a ubytování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí velké společnosti dynamicky expandující v hotelovém průmyslu
- možnost vzdělávání
- příjemné pracovní prostředí
- možnost pracovního růstu

Informace o náboru

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- praxi na stejné či obdobné pozici výhodou
- dobrá znalost AJ nebo NJ a PC
- komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- poctivost, spolehlivost, flexibilita
- znalost dalšího světového jazyka výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 32 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Společnost provozuje hotely značek Clarion Hotels, Buddha-Bar Collection, Mamaison Hotels & Residences, Spa & Kur Hotels, Comfort Hotels, Quality Hotels, Fortuna Hotels. Je jedním z největších poskytovatelů dlouhodobého ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Adresa společnosti

Clarion Hotels
Bečvářova 2081/14
110 00 Praha 10
ID: 1794405   Datum zveřejnění: 2.9.2019