Asisten/ka ředitele & provozní účetní

Clarion Hotels

Místo práce
Hradební 768/9, Staré Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Clarion Hotel Prague Old Town****, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka ředitele & provozní účetní.

- kontrola příchozích faktur a jejich následné zpracování v DocFlow, tvorba dohadných položek
- pokladna - účtování do Axapty, odvod peněz do banky
- majetek - evidence, zařazování, vyřazování, inventura
- personalistika hotelu (tvorba smluv, evidence školení/zdravotních prohlídek, mzdová agenda, zadávání docházek do systému Target Online Solution - bonusy, odměny, personální strava, daně atd.)
- spolupráce s vedoucími středisek a generálním ředitelstvím
- zastupování provozní jednotky při kontrolách ze strany státních orgánů
- vypracování požadovaných podkladů pro ředitele
- asistence při vytváření finančního plánu hotelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající finanční ohodnocení
- systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a kulturní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce)
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
- flexibilní pracovní dobu
- znalost a práci s novými technologiemi
- zázemí jedné z největších hotelových skupin v České republice
- možnost profesního růstu v rámci společnosti CPI Hotels, a.s.

Informace o náboru

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického směru (vhodné pro absolventy)
- administrativní zdatnost, přesnost a pečlivost
- komunikativní a příjemné vystupování
- spolehlivost, samostatnost
- znalost anglického jazyka
- znalost práce na PC - MS Windows, MS Office
- velmi dobré organizační schopnosti
- základní znalost zákoníku práce
- znalost účetnictví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 32 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Společnost provozuje hotely značek Clarion Hotels, Buddha-Bar Collection, Mamaison Hotels & Residences, Spa & Kur Hotels, Comfort Hotels, Quality Hotels, Fortuna Hotels. Je jedním z největších poskytovatelů dlouhodobého ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Adresa společnosti

CPI Hotels, a.s.
Bečvářova 2081/14
10000 Praha
ID: 3686215  Datum zveřejnění: 4.6.2019