F&B Supervisor

Clarion Hotels

Místo práce
Na Rybníčku 1329/5, Nové Město, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete nastartovat kariéru a být součástí největší české hotelové společnosti? Mamaison Residence Downtown Prague****, moderní hotel v centru Prahy, který je součástí skupiny CPI Hotels, hledá kolegy / kolegyně na pozici F&B Supervisor.
Brzy otevíráme po rekonstrukci!

Náplň práce:
- odpovědnost za chod hotelové restaurace
- řízení a organizace odbytových středisek
- zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb
- kontrola nákladů F&B střediska, spolupráce s obchodním oddělením, reporting
- kalkulace připravovaných jídel

Zaměstnanecké výhody, benefity

- propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, stravenky)
- zázemí velké společnosti dynamicky expandující v hotelovém průmyslu
- odpovídající platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
- možnost kariérního růstu

Informace o náboru

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost z hotelového provozu
- praxe v oboru kuchař/číšník
- min. SŠ vzdělání
- dobrá znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
- organizační a manažerské dovednosti
- proaktivní přístup, samostatnost a orientace na zákazníka
- znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 32 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Společnost provozuje hotely značek Clarion Hotels, Buddha-Bar Collection, Mamaison Hotels & Residences, Spa & Kur Hotels, Comfort Hotels, Quality Hotels, Fortuna Hotels. Je jedním z největších poskytovatelů dlouhodobého ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Adresa společnosti

CPI Hotels, a.s.
Vladislavova 1390/17
11000 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Michaela Fořtíková
E-mail: poslat životopis
ID: 3727330   Datum zveřejnění: 29.7.2019