Event Sales Executive - Clarion Congress Hotel Bratislava ****

Clarion Hotels

Místo práce
Žabotova 2, Bratislava, Slovensko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 400 EUR/měsícKoncoročný bonus na základe dosiahnutých výsledkov hotela a jednotlivca.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte sa členom nášho jedinečného tímu v rodine CPI Hotels.
Momentálne prijímame do nášho tímu motivovaného a pracovitého obchodníka na pozíciu Event Sales Executive.
Budete zodpovedný za zabezpečenie firemných, skupinových, eventových, konferenčných, akcií pre náš hotel Clarion Congress Hotel Bratislava ****.
V úzkej spolupráci s našou Sales manažérkou budete hľadať nové obchodné príležitosti, budovať vzťahy s perspektívnymi klientmi a udržiavať nadviazané vzťahy.
Zameriavať sa aj na akvizíciu ďalších klientov a rozvoj podnikania.
Kandidát/ka by mal/a mať proklientský prístup a byť schopný/á rozvíjať a udržiavať vysokú úroveň komunikácie.
Úlohy
• Proaktívny, nepretržitý kontakt so všetkými hlavnými firemnými a prichádzajúcimi partnermi a organizátormi podujatí.
• Príprava a sledovanie ponúk, cenové rokovania, príprava zmlúv.
• Organizovanie a dohľad nad podujatiami na mieste.
• Neustály kontakt s rôznymi časťami hotela.
• Udržiavanie hotelových online platforiem MICE aktuálne, skúmanie nových potenciálnych online rozhraní

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Príjemné pracovné prostredie na bezpečnom pracovisku
• Bezplatné ubytovanie v jednom z našich sesterských hotelov v zahraničí
• Možnosť ďalšieho odborného rastu

Informace o náboru

Ak Vás táto ponuka zaujala a myslíte si, že spĺňate zadané požiadavky, pošlite nám prosím Váš životopis na email: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Obchodná korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Mírně pokročilý
Microsoft Word - Mírně pokročilý
Microsoft Outlook - Mírně pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

hotel sales, sales representative

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Výhodou prax v podobnej oblasti
• Proaktívny prístup
• Precízna práca
• Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
• Postoj zameraný na hostí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem více jak 30 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Společnost provozuje hotely značek Clarion Hotels, Buddha-Bar Collection, Mamaison Hotels & Residences, Spa & Kur Hotels, Comfort Hotels, Quality Hotels, Courtyard by Marriott a Private Label Hotels. Je jedním z největších poskytovatelů dlouhodobého ubytování pod značkou Ubytovny.cz.
ID: 4299363  Datum zveřejnění: 5.4.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/měsíc