Reagujte bez životopisu

Recepční

Clarion Hotels

Místo práce
Pražská třída, České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
srpen 2022
Mzdové podmínky (brutto)
28 600 Kč/měsícpříplatky za noční, svátky a víkendy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Check in/check out hostů, vytváření rezervací, komunikace s hosty ústní, telefonická i písemná, vyřizování požadavků, poskytování informací o hotelu, městě a okolí, vystavování účtů za pobyty, finanční a karetní transakce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracovní stabilita, zázemí prosperující společnosti, práce na HPP, příjemný kolektiv, systém zaměstnaneckých benefitů (stravování za zvýhodněnou cenu, jazykové kurzy, Caferie-firemní bonusy s řadou možností např. na ubytování zdarma v naší hotelové síti, kartu Multisport, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění).

Informace o náboru

Motivační dopis a životopis zašlete na email: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Znalost práce na PC - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme pozitivitu, ochotu učit se nové věci, chuť pracovat a zdokonalovat se, směny ranní a noční-nepřetržitý provoz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem více jak 30 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Společnost provozuje hotely značek Clarion Hotels, Buddha-Bar Collection, Mamaison Hotels & Residences, Spa & Kur Hotels, Comfort Hotels, Quality Hotels, Courtyard by Marriott a Private Label Hotels. Je jedním z největších poskytovatelů dlouhodobého ubytování pod značkou Ubytovny.cz.
ID: 4387552  Datum zveřejnění: 25.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 600 Kč/měsíc