Reagujte bez životopisu

Snídaňová servírka / číšník

Clarion Hotels

Místo práce
Pražská třída, České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
27 300 Kč/měsícpříplatky za svátky a víkendy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava restaurace před otevřením, obsluha hostů na snídaních, příprava a doplňování inventáře.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracovní stabilita, zázemí prosperující společnosti, práce na HPP, příjemný kolektiv, systém zaměstnaneckých benefitů (stravování za zvýhodněnou cenu, jazykové kurzy, Cafeterie-firemní bonusy s řadou možností např. na ubytování zdarma v naší hotelové síti, kartu Multisport, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění.

Informace o náboru

Motivační dopis a životopis zašlete na e-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

praxe v obdobném 4* hotelu

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme příjemné vystupování a pro klientský přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem více jak 30 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Společnost provozuje hotely značek Clarion Hotels, Buddha-Bar Collection, Mamaison Hotels & Residences, Spa & Kur Hotels, Comfort Hotels, Quality Hotels, Courtyard by Marriott a Private Label Hotels. Je jedním z největších poskytovatelů dlouhodobého ubytování pod značkou Ubytovny.cz.
ID: 4392981  Datum zveřejnění: 1.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 300 Kč/měsíc