Shop manager/vedoucí Travel free shop České Velenice

Classic Invest a.s.

Místo práce
České Velenice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícodměny za dosažené výsledky, věrnostní odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Původní česká firma s dlouholetou letou tradicí hledá vhodného/ou kandidáta/tku na pozici shop manager/vedoucí prodejny pro Travel free shop v Českých Velenicích.

Požadujeme:

schopnost vedení kolektivu
spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti
komunikativnost a vztah k zákazníkovi
obchodního ducha, dobré reprezentační dovednosti
praxe na podobné pozici výhodou
řidičský průkaz sk. B
práce na PC, Excel, Word, Outlook
ochota přizpůsobit se a učit se novým věcem, schopnost týmové spolupráce
důraz na pečlivost a loajalitu
schopnost zorganizovat si vlastní práci
znalost práce se sortimentem Travel free výhodou

Nabízíme

stabilní zázemí středně velké společnosti
pozitivní a motivující prostředí
HPP s možností na dobu neurčitou
nástupní platové ohodnocení 30000,-Kč/hrubého + odměny, možnost růstu platového ohodnocení
automobil Škoda Superb
PC
telefon
stravovací poukázky
další firemní benefity
možnost dalšího vzdělávání

Nástup možný ihned s nutným zaškolením na pobočce Travel Free shop Strážný

Další informace naleznete na www.classicinvest.cz a www.travel-free.cz

Strukturované životopisy s fotografií, prosím, zasílejte na uvedenou elektronickou adresu.

Vybraní kandidáti budou kontaktováni a pozváni na výběrové řízení, které se bude konat přímo na prodejně.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Classic Invest a.s. vznikla v roce 2000. Své aktivity zaměřuje zejména na sféru obchodní činnosti a na developerské projekty. Mezi hlavní aktivity patří provoz čerpací stanice PHM, Travel free shopy, Duty free shopy a obchody s obuví a textilem. V rámci kulturních aktivit podporuje zejména cestovatelský interaktivní magazín pro tablety a chytré telefony Srdcaři.cz.
ID: 3869372  Datum zveřejnění: 12.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc