Reagujte bez životopisu

Specialista péče o zákazníky až 75000Kč

Clonnflex s. r. o.

Místo práce
Moravské náměstí, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícfixní plat + podíl na dosaženém obratu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme komunikativní lidi pro nově otevřené klientské centrum v Brně :

- aktivní spolupráce se zkušenějšími kolegy
- práce s interní databází, evidence dat
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- kandidátům nabízíme velmi podrobné zaškolení

Zaměstnanecké výhody, benefity

-nadstandardní plat , (fix +podíl na dosaženém obratu ). Po zapracování je průměrný plat ve firmě 59 654 Kč
-pracovní doba Po-Pá , 9-18h , volné víkendy
-zázemí mezinárodní firmy (možnost zahraničních stáží)
-nejlepším zaměstnancům hradíme zahraniční dovolenou , sick days , a další benefity

Informace o náboru

Zašlete nam svoje CV a domluvíme si termín pohovoru .

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Díky zkušenostem z mezinárodního prostředí a díky našemu týmu expertů vyhodnotíme nejlepší oblasti a prostředí, kde najít Vaše nové zákazníky. Pomůžeme Vám vybrat správný komunikační kanál, nastavíme odpovídající marketingové kampaně a podle výsledků je optimalizujeme pro co největší úspěšnost.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4201488  Datum zveřejnění: 25.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc