1 200 - 2 400 EUR

Customer Success Manager with English language

CloudTalk

Miesto práce
Západný rad 31, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Onboarding nových zákazníkov (aktivácia, úvodný set-up, nastavenie integrácií, vysvetlenie a rýchle "zaškolenie" zákazníkov). Cieľom je aby zákazník získal a využíval CloudTalk na maximum.
- Odborná technická podpora existujúcich, ale aj nových zákazníkov. Každý den sa naučíš niečo nové.
- Rozvíjanie a udržiavanie vynikajúcich vzťahov so zákazníkmi.
- Budeš komunikovať s rôznými typmi firiem, ľudí a kultúr (máme zákazníkov z celého sveta)
- Budeš sa podieľať na vytváraní technickej dokumentácie, knowledge base a troubleshooting dokumentácie pre interné účely, ale aj pre zákazníkov.
- Budeš pomáhať s ďalším rozvojom nášho skvelého produktu.

Pracujeme technológiami ako:
- VOIP technológie: Asterisk, Kamailio, WebRTC.
- Ďalšie technológie: Amazon AWS, MariaDB, Redis, Cloudflare, Nginx, Elasticsearch.
- Nástroje na monitorovanie a zálohovanie: Zabbix, Grafana.

Informácie o mzde

Plat odrážajúci skúsenosti a pracovnú senioritu (od 1200 EUR/mes.) + Kvartálne bonusy + Bonus z upsell-u

- Možnosť byť súčasťou skvelého tímu skúsených ľudí, ktorý vytvára produkt na svetovej úrovni.
- Rodinnú atmosféru, kde nájdeš nových priateľov.
- Príležitosť rásť a dokázať veľké veci.
- Malý tím, kde každý môže vyniknúť. Máš šancu profesionálne a osobnostne rásť.
- Rodinný dom so záhradou a saunou pre regeneráciu. V blízkosti sa nachádza najväčší mestský park.
- Flexibilnú pracovnú dobu.
- Odmeny na základe tvojho nasadenia a schopností.
- MultiSport kartu pre pravidelný pohyb a relaxáciu.
- Garáž na bicykle :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dokážeš na seba prevziať zodpovednosť.
- Máš aspoň minimálne skúsenosti v podobnej oblasti.
- Máš proaktívny prístup k riešeniu úloh.
- Dokážeš komunikovať v angličtine slovom aj písmom. Ďalšie jazyky sú veľkou výhodou.
- Máš chuť sa neustále vzdelávať. Čo nevieš, to ťa naučíme my.
- Si schopný riešiť rôznorodé problémy, máš kritické myslenie a vieš sa sám rozhodovať.
- Máš vzťah k IT oblasti. VoIP veľkou výhodou.
- Máš profesionálny prístup s odhodlaním poskytovať úžasnú zákaznícku podporu.
- Si tímový hráč s nasadením.
- Ak si naozaj šikovný, môžeš si zostaviť svoj Customer Support tím a byť Head of Customer Support.

Smart cloud-based call center solution.

V CloudTalku veríme, že rast firmy a zamestnancov idú ruka v ruke a že šťastní zamestnanci zaručia lepšie výsledky. Hľadáme nových ľudí, tak sa pridaj k nám a buď súčasťou nášho príbehu.

Naším cieľom je zmeniť budúcnosť biznis telefonovania a samotný spôsob komunikácie so zákazníkmi.

Biznis s hlasovými službami ostal dlho nepovšimnutý a stal sa tak zastaraným a komplikovaným. Prečo by nemohli byť telefónne systémy tak jednoduché ako napr. Google aplikácie?

Adresa spoločnosti

CloudTalk s. r. o.
Západný rad 31
81104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viktor Vanek
E-mail: poslať životopis
ID: 3758813   Datum zveřejnění: 10.9.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Plat odrážajúci skúsenosti a pracovnú senioritu (od 1200 EUR/mes.) + Kvartálne bonusy + Bonus z upsell-u